Директно!
Връзки

 
SC Chaos Arena - Финално Класиране
 


SC Chaos Arena - Класиране
© Blizzard Entertainment

Правилата вижте тук >>

 
 

 

място
Финал - индивидуално
 
1
Георги Маринов - Zeerax
GSM апарат Nokia 3310, 100 лв., 50 безплатни часа
2
Здравко Георгиев - SK.Insomnia
100 лв., 50 безплатни часа

3

Мартин Кадинов - eSu.four20
50 лв., 50 безплатни часа
място
Финал - отборно
1
SK - ZeeRax & X
Два GSM апарата Nokia 3310, 200 лв., 100 безплатни часа
2
А - Four20[303] & Didi8
200 лв., 100 безплатни часа

3

ASD - 2nd4ce & Chaos
100 лв., 100 безплатни часа
място
Квaлификация - индивидуално
точки
1
Димитър Александров - Didi8
36
2
Георги Маринов - Zeerax
32

2

Здравко Георгиев - SK.Insomnia
32

4

Димитър Иванов - burnz
28
4
Радослав Иванов - Bladeto
28
6
Мартин Кадинов - eSu.four20
20
7
Людмил Танев - Fa_Blade
12
7
Димитър Кутровски - D'Kutrovsky
12
9
Георги Симеонов - K4.Shporik
8
9
Петър Зографов - Zografa
8
11
Александър Йотов - Fire Proof
4
Първите осем играча се класират за финалната арена на 26-ти юли, а следващите магат да се явят като резерви.
място
Квaлификация - отборно
точки
1
А - Four20[303] & Didi8
48

2

K4 - User & Xfaced
40

2

SK - ZeeRax & X
40
4
ASD - 2nd4ce & Chaos
32
5
No Idea - Zografa[pG] & s][m[bladeto]
24
6
NK - 2e & Cs
12
6
Divine Amazing & Kiss
12
8
SC Burnz & h4x02
8
9
AOF - Philup & Tarrance
4
Първите осем oтбора се класират за финалната арена на 27-ми юли, а следващите магат да се явят като резерви.
 
 
Класиране - индивидуално
     
 


I -ви кръг - 1v1 - 16 февруари
| Участие взеха 23 играча | Демота

I -во място
Георги Маринов - Zeerax
+20 точки
100 лева

II -ро място

Людмил Танев - Fa_Blade
+12 точки
50 лева

III -то място

Димитър Кутровски - D'Kutrovsky
+8 точки
50 часа
IV -то място
Димитър Александров - Didi8
+4 точки
20 часа


II - ри кръг - 1v1 - 23 март
| Участие взеха 23 играча| Демота

I -во място
Димитър Александров - Didi8
+20 точки
100 лева

II -ро място

Георги Маринов - Zeerax
+12 точки
50 лева

III -то място

Радослав Иванов - Bladeto
+8 точки
50 часа
IV -то място
Димитър Кутровски - D'Kutrovsky
+4 точки
20 часа


III - ти кръг - 1v1 - 20 април
| Участие взеха 24 играча| Демота

I -во място
Радослав Иванов - Bladeto
+20 точки
100 лева

II -ро място

Димитър Иванов - burnz
+12 точки
50 лева

III -то място

Георги Симеонов - K4.Shporik
+8 точки
50 часа
IV -то място
Петър Зографов - Zografa
+4 точки
20 часа


IV - ти кръг - 1v1 - 18 май
| Участие взеха 19 играча| Демота

I -во място
Здравко Георгиев - SK.Insomnia
+20 точки
100 лева

II -ро място

Димитър Александров - Didi8
+12 точки
50 лева

III -то място

Димитър Иванов - burnz
+8 точки
50 часа
IV -то място
Петър Зографов - Zografa
+4 точки
20 часа


V - ти кръг - 1v1 - 22 юни
| Участие взеха 16 играча| Демота

I -во място
Мартин Кадинов - eSu.four20
+20 точки
100 лева

II -ро място

Здравко Георгиев - SK.Insomnia
+12 точки
50 лева

III -то място

Димитър Иванов - burnz
+8 точки
50 часа
IV -то място
Александър Йотов - Fire Proof
+4 точки
20 часа
 
 
Класиране - отборно
 


I -ви кръг - 2v2 - 23 февруари
| Участие взеха 24 отбора | Демота

I -во място
SK
ZeeRax
X
+20 точки
200 лева

II -ро място

ASD
2nd4ce
Chaos
+12 точки
100 лева

III -то място

Divine
Amazing
Kiss
+8 точки
100 часа
IV -то място
No Idea
Zografa[pG]
s][m[bladeto]
+4 точки
40 часа


II -ви кръг - 2v2 - 30 март
| Участие взеха 18 отбора | Демота

I -во място
K4
User
Xfaced
+20 точки
200 лева

II -ро място

NK
2e
Cs
+12 точки
100 лева

III -то място

SC
Burnz
h4x02
+8 точки
100 часа
IV -то място
No Idea
Zografa[pG]
s][m[bladeto]
+4 точки
40 часа


III -ти кръг - 2v2 - 27 април
| Участие взеха 14 отбора | Демота

I -во място
SK
ZeeRax
X
+20 точки
200 лева

II -ро място

ASD
2nd4ce
Chaos
+12 точки
100 лева

III -то място

А
Four20[303]
Didi8
+8 точки
100 часа
IV -то място
No Idea
Zografa[pG]
s][m[bladeto]
+4 точки
40 часа


IV -ти кръг - 2v2 - 25 май
| Участие взеха 9 отбора | Демота

I -во място
А
Four20[303]
Didi8
+20 точки
200 лева

II -ро място

No Idea
Zografa[pG]
s][m[bladeto]
+12 точки
100 лева

III -то място

K4
User
Xfaced
+8 точки
100 часа
IV -то място
Divine
Amazing
Kiss
+4 точки
40 часа


V -ти кръг - 2v2 - 29 юни
| Участие взеха 8 отбора | Демота

I -во място
А
Four20[303]
Didi8
+20 точки
200 лева

II -ро място

K4
User
Xfaced
+12 точки
100 лева

III -то място

ASD
2nd4ce
Chaos
+8 точки
100 часа
IV -то място
AOF
Philup
Terrance
+4 точки
40 часа
 
 

 

The Official Ring of Bulgarian Gamers Previous Site The Official Ring of Bulgarian Gamers Next Site